Współpraca ze Stowarzyszeniem Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy”

kalendarz

data publikacji: 10.12.2022

„Kibicuj z Bosmanem” - nowa odsłona puszki i Bosman Full już dostępna w sklepach! 

W październiku marka Bosman ogłosiła współpracę ze Stowarzyszeniem Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy”. W wyniku wspólnych działań została uwarzona pierwsza partia piwa dedykowanego kibicom z województwa zachodniopomorskiego. Na puszce znajdują się kolory inspirowane barwami Portowców i hasło zachęcające do wspólnego kibicowania z Bosmanem.

Bosman Szczeciński to jedna z najsilniejszych marek regionalnych w Polsce i jedno z najpopularniejszych piw w województwie zachodniopomorskim. Marka Bosman od lat związana jest z kibicami szczecińskiego klubu, a nowa szata graficzna jest kolejnym krokiem w zacieśnianiu więzi z konsumentami.

- Jesteśmy dumni, że już niebawem w sklepach pojawi się puszka komunikująca naszą współpracę ze Stowarzyszeniem Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy” . Dla naszego Browaru ważne jest, by aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności, a kibice są nieodłączną jej częścią.mówi Piotr Zając, Dyrektor Browaru Bosman.

Puszka w nowej odsłonie graficznej dostępna będzie w sklepach na terenie województwa zachodniopomorskiego i w wybranych sklepach województwa lubuskiego i pomorskiego. Dodatkowo marka Bosman przygotowała dla konsumentów promocję podkapslową na butelce Bosman Full, w której do wygrania będą puszki inspirowane kolorami Portowców.

– Puszka jest kolejnym krokiem w naszej wieloletniej współpracy z marką Bosman. Pracowaliśmy nad nią od wielu miesięcy i jesteśmy przekonani, że konsumentom z województwa zachodniopomorskiego sportowe emocje będą smakowały jeszcze lepiej. Szukajcie jej w sklepach i kibicujcie z Bosmanem. – dodaje Maciej Kasprzyk, Prezes Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy”.


Zobacz relację z pierwszego rozlewu nowej puszki Bosman Full: FILM - TU KLIKNIJ

Więcej informacji na stronie internetowej: www.BosmanWspieraRegion.pl i na profilu Facebook BOSMAN Szczeciński Bosman Szczeciński | Facebook

#BosmanSzczecinski 


kalendarz

data publikacji: 10.12.2022

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.