Nasze jury

kalendarz

data publikacji: 16.04.2021

Podczas tegorocznej edycji grantu “Bosman wspiera region”, nasze jury zostało powiększone o dwoje profesjonalistów.

Katarzyna Kazojć doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Pomysłodawczyni Plebiscyt Równa Firma dla firm społecznie odpowiedzialnych w województwie zachodniopomorskim, w którym pełni funkcję Przewodniczącej Kapituły Plebiscytu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. CSR oraz realizatora projektów społecznych. Jest autorką publikacji naukowych o tematyce społecznej odpowiedzialności biznesu. 

Łukasz Cieśliński z wykształcenia ekonomista, od początku swojej pracy zawodowej związany z organizacjami pozarządowymi. Specjalizuje się w formalno-prawnych aspektach funkcjonowania organizacji, w budowaniu współpracy samorządu z organizacjami oraz we wdrażaniu partycypacyjnego zarządzania samorządem. Członek Zachodniopomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Zachodniopomorskiego Komitetu Rozwoju Ekonomi Społecznej, Pracownia Pozarządowa.

To pod ich czujnym okiem wybieraliśmy projekty na które, możecie głosować. 

Pamiętajcie, że głosowanie trwa do 28 kwietnia pod adresem: 

https://bosmanwspieraregion.pl/glosowanie 

kalendarz

data publikacji: 16.04.2021

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.