Ahoj Wszystkim,

kalendarz

data publikacji: 22.04.2021

Ahoj Wszystkim,

Bosman Szczeciński to marka z wartościami, wspieramy lokalne inicjatywy i kibicujemy wszystkim projektom wyznając zasadę Fair play.

II edycja programu grantowego  Bosman Wspiera Region to inicjatywa, która wspiera NGO i ich projekty, które chcą wnieść coś pozytywnego w swój region, mają służyć lokalnej społeczności i promują obywatelskie zachowanie.

Zauważyliśmy w procesie głosowania nieuczciwe praktyki niektórych wnioskujących o granty.

Dlatego też, skracamy proces głosowania do 25 kwietnia br. i o godz. 23:59 zamykamy głosowanie.

Ponadto, jako pomysłodawca i organizatorzy II edycji programu grantowego Bosman Wspiera Region wraz z jury postanowiliśmy zdyskwalifikować następujące projekty:

1. ZACHODNIOPOMORSKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA W SZCZECINIE JEDNOSTKA PODSTAWOWA GRUPA RATOWNICTWA PCK KOSZALIN, Projekt: ZABEZPIECZENIE MAGAZYNU INTERWENCYJNEGO DLA NGOSÓW I SAMORZĄDU LOKALNEGO W SYTUACJI DZIAŁAŃ KRYZYSOWYCH I WALKI Z PANDEMIĄ,

2. STOWARZYSZENIE ŻAREK, Projekt: INNOWACJE DLA BEZPIECZEŃSTWA I ŚRODOWISKA.

3. STOWARZYSZENIE KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ I BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO RONIN, Projekt: EKOLOGICZNIE I BEZPIECZNIE W GMINIE BIAŁOGARD

Nie godzimy się na takie działania!

To nieuczciwe względem innych NGO a przede wszystkim mieszkańców jak i nas czyli Organizatora. Wspieramy działania CSR'owe od lat, cieszymy się jak pomysłodawcy wnioskują i promują swoje projekty, walczą FAIR PLAY o każdy głos, angażują mieszkańców, znajomych i rodziny a na koniec wszyscy korzystamy z tego co powstało.

Dziękujemy, że jesteście w programie BWR i takie zachowania będziemy wspierać i promować. 

Dopilnujemy aby proces głosowania był UCZCIWY!

Weryfikujemy wszystkie głosy w projektach, dlatego też nie wykluczamy dalszych konsekwencji a 30 kwietnia przedstawimy wyniki.

10, 9, 8, 7, 6, 5, ... czas ucieka, zatem ... kto otrzyma grant zależy od Was!

kalendarz

data publikacji: 22.04.2021

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.