Wspieramy psiaki i kociaki z TOZ Szczecin

kalendarz

data publikacji: 12.05.2021

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Szczecinie to jedyna organizacja, która brała udział również w ubiegłorocznej edycji "Bosman wspiera region". W tym roku udało im się zebrać 8018 głosów! Projekt jest naprawdę wyjątkowy, bo pomaga zwierzętom bezdomnym, interwencyjnym i potrzebującym oraz realizuje cele takie jak wsparcie opiekunów i właścicieli zwierząt, działania o charakterze edukacyjnym zwiększające świadomość właścicieli zwierząt. Zapytaliśmy, co mogą powiedzieć innym organizacjom: 

“Mamy okazję uczestniczyć w projekcie grantowym już po raz drugi. W ubiegłym roku debiutowaliśmy w trudnym okresie - w samym środku pandemii. Gdy ruszał nasz projekt "Każdy dzień dniem psa" w 2020 r. nie byliśmy pewni czy uda się nam wszystko zrealizować zgodnie z planem... Wiele rzeczy mogło się nie udać, ale udało się, jeśli natraficie na przeszkody przy realizacji, nie obawiajcie się prosić o pomoc Bosmana! Pracują tam wyrozumiali i pomocni ludzie ? W tym roku wystartowaliśmy z szerszym projektem pod hasłem "Każdy dzień dniem psa i kota" Do zobaczenia!” 

kalendarz

data publikacji: 12.05.2021

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.