Przedstawiamy Stowarzyszenie Aktywna Rodzina Nowogard

kalendarz

data publikacji: 14.05.2021

Przedstawiamy Stowarzyszenie Aktywna Rodzina Nowogard, których projekt “Nowogardzka Strefa sportu i rekreacji z Bosmanem” w programie grantowym “Bosman wspiera region” zdobył aż 4287 głosów. Ten niesamowity wynik pokazuje, jak bardzo potrzebna jest rewitalizacja miejsc spotkań okolicznych mieszkańców. W ramach projektu powstanie infrastruktura sportowa. Jak sami o sobie mówią “Członkowie naszego Stowarzyszenia zawsze angażują się we wszystko na 200%, bierzemy co roku aktywny udział w akcjach charytatywnych Szlachetnej Paczki czy WOŚP, jesteśmy społecznikami angażującymi się w organizacje imprez lokalnych i warsztatów. Jak sama nazwa naszego Stowarzyszenia wskazuje – jesteśmy aktywni”. Bosman Szczeciński jeszcze raz gratuluje Nowogardowi i trzymamy kciuki za szybką realizację projektu!

kalendarz

data publikacji: 14.05.2021

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.