Mural 10 w skali Beauforta w Trzebiatowie

kalendarz

data publikacji: 18.05.2021

Jeden z najbardziej zwariowanych projektów tegorocznej edycji “Bosman wspiera region” jest realizowany przez Stowarzyszenie Nasze Miejsce. “Mural 10 w skali Beauforta w Trzebiatowie” zyskał najwięcej głosów ze wszystkich, bo aż 10868! ten niezwykły projekt jak mówią o nim mieszkańcy Trzebiatowa: 

“Będzie korespondować i nawiązywać do szczególnego położenia geograficznego, specyfiki i tradycji, która wiąże się z morzem. Bałtyk będący dla pokoleń życiodajnym źródłem, z którego bogactwa czerpały lokalne społeczności, o który opierała się lokalna gospodarska jest nadal czynnikiem kluczowym i determinującym przyszłość Trzebiatowa i nadmorskiego Mrzeżyna.” 

Mamy nadzieję, że już niedługo dzięki wsparciu Bosmana Szczecińskiego, Trzebiatów stanie się prawdziwym miastem murali ? 

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze zdjęcia z realizacji. 

kalendarz

data publikacji: 18.05.2021

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.