Lista projektów:

Strefa EkoChilloutu z Bosmanem

Butelki - Bossman Full Szczeciński

organizacja - Stowarzyszenie COOLTURALNE DRAWNO

ikona - adres organizacji

ul. Szpitalna 2

73-220 Drawno

ikona - fb

https://www.facebook.com/dzialamydrawno


Dane projektu - Strefa EkoChilloutu z Bosmanem

ikona - kwota grantu

grant 15 000 pln

mapa projektu

Butelki bossman

Celem projektu jest utworzenie strefy ekochilloutu na plaży miejskiej w Drawnie poprzez stworzenie ekoprzestrzeni do organizacji wydarzeń integrujących lokalną społeczność po to by ją wpierać i tworzyć wartościowych relacje międzyludzkie.

Opis korzyści dla mieszkańców

Utworzenie małej infrastruktury rekreacyjnej i wypoczynkowej ma charakter edukacyjny ekologiczny i promocyjny poprawia estetykę miasta bezpieczeństwo mieszkańców oraz osób odwiedzających Organizowane wieczorne spotkania kulturalno-rozrywkowe będą przyciągały mieszkańców i turystów dla których będzie to dodatkowa atrakcja i możliwość budowania relacji międzyludzkich Będzie to piękne kolorowe miejsce wspólne dla całej lokalnej społeczności służące w ten sam sposób przez następne lata Bowiem dzięki realizacji projektu podobne działania na plaży w sezonie letnim będą kontynuowane w następnych latach Także projekt należy uznać za długoterminowy i rozwojowy.

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.