Lista projektów:

Wkręceni Pozytywnie Zakręceni

Butelki - Bossman Full Szczeciński

organizacja - Łączy Nas Dobra


Dane projektu - Wkręceni Pozytywnie Zakręceni

ikona - kwota grantu

grant 5 000 pln

mapa projektu

Butelki bossman

zobacz film promocyjny

Cel projektu

Stowarzyszenie Łączy Nas Dobra Pragnie dzięki naszej lokalnej firmie FUH KATRA Rafał Kata wykonanie 6-7 nakrętkomatów (pojemników na nakrętki). Dzięki w/w firmie uda nam się zakupić taniej niezbędne produkty do wykonania nakrętkomatów ( pręty zbrojeniowe, siatkę podwójnie ocynkowaną, farbę hybrydową, drut do zaplatania)  oraz firma którą wymieniamy posiada niezbędne narzędzia do ich wykonania ( spawarka, szlifierka kontowa, komora do malowania). Koszt wykonania jednego nakrętkomatu w kształcie serca to ok 800zł + vat. Jako stowarzyszenie dajemy swoją pracę w wymiarze ok 12 godzin na wykonanie jednego serca. Jeden z nas spawa, inny szlifuje, kto inny maluje a wspólnie zaplatamy siatkę. Naszym celem jest bezinteresownie nieść pomoc i zachęcić innych aby także wkręcili się w tak szczytne inicjatywy. Dlatego chcemy aby w naszym województwie znajdowały się kosze w kształcie serca na nakrętki. Takie serce choć metalowe ma wielką moc. Jest to nie tylko proekologiczne przedsięwzięcie, ale przede wszystkim niosące pomoc. Dzięki niemu będziemy mogli wesprzeć w zakupie wielu potrzebnych sprzętów, wózków itd. dla osób z różnego typu niepełnosprawnością, jednocząc się ze sobą jeszcze bardziej i wyciągnąć swoje serca na dłoni.

Opis wnioskowanego grantu

Zakupione Nakrętkomaty w kształcie serca w liczbie 6-7 szt zależne od cen stali na chwile kiedy zaczniemy realizacje projektu wykonane zostaną własnoręcznie przez członków Stowarzyszenia Łączy Nas Dobra dlatego są one w tak atrakcyjnej cenie. Serca dodatkowo zostaną oznakowane oczywiście Logo BOSMAN, czas potrzebny na realizacje to ok 5 tygodni. Serca przekazane zostaną do stowarzyszenia POLITES Szczecin, Szkoła Podstawowa w Dobrej, sołectwa powiatu łobeskiego Prusinowo, Tucze, Bienice, Dobropole oraz jedno dla naszego przepięknego Miasta Dobra.

Opis korzyści

Serca usytułowane będą w miejscach ogólnie dostępnych dla mieszkańców, więc trudno określić ilość osób, które wrzucą nakrętki do naszego nakrętkomatu. Z pewnością odbiorcą nakrętek będzie zaprzyjaźniona spółdzielnia Tacy Sami z Łobza, jak i osoby prywatne Mikołajek z Redostowa oraz Rodzice Bartka chorego na SMA któremu ostatnio przekazaliśmy wykonany za własne pieniądze nakrętkomat. https://www.facebook.com/317537635389985/posts/1084828528660888/  Dlatego chcemy by w naszym województwie znajdowały się kosze w kształcie serca na nakrętki. Takie serce choć metalowe ma wielką moc. Jest to nie tylko proekologiczne przedsięwzięcie, ale przede wszystkim niosące pomoc. Dzięki nim będziemy mogli wesprzeć w zakupie wielu potrzebnych sprzętów, wózków itd. dla osób z różnego typu niepełnosprawnością, jednocząc się ze sobą jeszcze bardziej wyciągnąć swoje serca na dłoni.

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.